Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala
Abundance - Meditasyon Mala

Abundance Meditasyon Mala (ORE.M.M19D)

0,00
Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)
₺17,36 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Abundance – Meditasyon Mala

 

Mistik Tibet Akik, güç ve güvenlik taşı Oniks, rengiyle bereket sembolü Jade; bolluk ve bereketi, yaşamın maddi ve manevi alanında güvenle deneyimlemek niyetiyle bir araya geldi...

108 adet boncuktan oluşan, her bir boncuğunun arası elde düğümlenen ve uç kısmında bir adet bakır renkli kafes sembolü bulunan malanın toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 50 cm'dir.

 

Doğaltaş Özellikleri


Tibet Akik:

Güçlü meditatif etkileri olan Tibet Akik, tüm akik türleri gibi soğukkanlılık, iç istikrar gibi özelliklerin yanısıra ait olduğu kişide özgüven ve güvenlik duygularının güçlenmesine yardımcı olur. Her türlü duygusal travmalar için iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Negatif enerjinin her türü için güçlü bir dönüştürücü ve koruyucu özelliği olan akik, auranın stabil hale gelmesine yardımcı olur. Ait olduğu kişinin bilincini yükseltir ve kollektif bilince bağlanmaya yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelerden ve nazardan koruduğuna inanılır. 

 

Jade:

Farklı renkleri bulunan ve rüya taşı olarak da bilinen jade, duygusal dengelenmede önemli rol oynamasının yanı sıra genel bir fiziksel iyilik hali sağlamasıyla da bilinmektedir. Zihni sakinleştirir, iç huzuru ve bunun dışarıya yansımalarını destekler. Üçüncü göz çakrasıyla birlikte çalışarak olanı gözle görünenin ötesindeki gerçekliğiyle algılamaya yardım eder,  spiritüel enerjiyi destekler. Kalp çakrasıyla birlikte çalışarak aşkı, sevgiyi daha kolay şekilde yaşama dahil etmeyi sağlar. Aynı zamanda kalp çakrası ile birlikte çalışarak ait olduğu kişinin çevresel yada kişisel sebeplerle baskılanmış olan özüne ilişkin duygu ve düşüncelerindeki negatifliklerin pozitife dönüştürülmesine, kişinin asıl istek ve arzularını daha rahat anlayabilmesine yardımcıdır. Ait olduğu kişinin ilahi enerjiyi kendi hayatına çekmesine yardım ederken, sembolü olduğu bolluk enerjisi hayatın hem maddi kısmında hem de manevi kısmında gözlemlenebilir.


Oniks:

Diğer siyah kristallerde olduğu gibi oniks de suyu temsil ettiğinden, suyun temsil ettiği güç, korunma duygusu ve güvenlik ihtiyacı oniks tarafından da temsil edilmekte ve desteklenmektedir. Sağladığı güç ve özgüvenle, ait olduğu kişinin asıl isteklerine odaklanarak kaygı gibi istenmeyen duygu, düşünce ve kalıpları hayatından çıkarmasına yardım eder ve objektif düşünceyi destekleyerek akıllıca seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Negatif enerji ve nazara karşı korunma sağlar.

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 
Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
 
Benzer Ürünler