Işıltılı Küre Küpe
Işıltılı Küre Küpe
Işıltılı Küre Küpe
Işıltılı Küre Küpe
Işıltılı Küre Küpe

Işıltılı Küre Küpe (ORE.KP.D06)

0,00
Fiyat : ₺44,75(KDV Dahil)
₺15,33 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Işıltılı Küre Küpe

 

Göz alıcı parlaklık; sadelik ve zarafetle bu küpede buluştu...

Işıltılı kristal taşlı kürelerin oniks doğaltaş boncukla biraraya geldiği küpelerin küpe aparatı dahil uzunluğu yaklaşık 4 cm' dir.

Doğaltaş Özellikleri


Oniks:

Diğer siyah kristallerde olduğu gibi oniks de suyu temsil ettiğinden, suyun temsil ettiği güç, korunma duygusu ve güvenlik ihtiyacı oniks tarafından da temsil edilmekte ve desteklenmektedir. Sağladığı güç ve özgüvenle, ait olduğu kişinin asıl isteklerine odaklanarak kaygı gibi istenmeyen duygu, düşünce ve kalıpları hayatından çıkarmasına yardım eder ve objektif düşünceyi destekleyerek akıllıca seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Negatif enerji ve nazara karşı korunma sağlar.


Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.
 
Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 
Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.