Peace Of Mind - Meditasyon Mala
Peace Of Mind - Meditasyon Mala
Peace Of Mind - Meditasyon Mala
Peace Of Mind - Meditasyon Mala
Peace Of Mind - Meditasyon Mala
Peace Of Mind - Meditasyon Mala

Peace Of Mind Meditasyon Mala (ORE.M.M17D)

0,00
Fiyat : ₺182,50(KDV Dahil)
₺17,60 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Peace of Mind – Meditasyon Mala / Mala Kolye


Mistik enerjili Rudraksha tohumları, akik ve havlit doğal taşlarıyla zihnin huzuru için biraraya geldi...
Uç kısmında bir adet gümüş renkli mistik düğüm sembolü bulunan malanın toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 51 cm'dir.

 

Hem meditasyon mala olarak hem de kolye olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

Doğaltaş Özellikleri

Rudraksha: İnanışa göre, Tanrı Shiva’ nın tüm varlıkların yararı için yaptığı 1000 yıllık meditasyonun ardından gözlerinden süzülen gözyaşı damlalarının toprağa düştüğü yerde mistik bir ağaç yetişir. Bu ağaç ve tohumları, Tanrı Shiva’ nın bir diğer adı olan “Rudra” ile gözlerini tanımlamak için “Aksha” kelimelerinin biraraya gelmesiyle Rudraksha adını almışlardır. Çoğunlukla Endonezya, Nepal ve Hindistan’ da yetişmektedir. Dünya enerjisine ve güçlü spiritüel bağlara sahip olan bu tohumlar, meditasyon, içsel aydınlanma, spiritüel gelişim, zihinsel ve bedensel huzurun yanı sıra bedensel şifa için de çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Antik kayıtlarda dahi bu tohuma çokça kez değinilmiş olup, en belirgin özelliği negatif enerjinin her türlüsüne (fiziksel ve psikolojik etkiler, nazar, vb.) karşı koruyucu bir kalkan olarak kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra derin meditasyon çalışmalarında sakinleşme, dingin bir zihin ve iç huzura ulaşmak için kullanılır. Doğal titreşimi sayesinde onu taşıyan kişinin fiziksel ve metafiziksel bedenlerinin enerji akışını düzenler, çakraların dengelenmesinde etki gösterir.

 

Havlit: Ruhsal ve fiziksel anlamda koruyucu bir taştır. Her türlü stres duygusunun aşılmasında faydalı olduğuna inanılan havlit, ait olduğu kişinin sabır duygusuna daha kolay geçiş yapmasına ve kişisel yargılamalara son vererek özsevgisini kazanmasına ve kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur.  Huzur vererek mental olarak sakinleştirir.

Akik: Soğukkanlılık, iç istikrar gibi özelliklerin yanısıra ait olduğu kişide özgüven ve güvenlik duygularının güçlenmesine yardımcı olur. Her türlü duygusal travmalar için iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Negatif enerjinin her türü için güçlü bir dönüştürücü ve koruyucu özelliği olan akik, auranın stabil hale gelmesine yardımcı olur. Ait olduğu kişinin bilincini yükseltir ve kollektif bilince bağlanmaya yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelerden ve nazardan koruduğuna inanılır. 

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 
Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
 
Benzer Ürünler