%100 Güvenli Alışveriş

 

 

Full O Creation, senin ve tüm müşterilerimizin bilgi güvenliğini sağlamak ve gönül rahatlığıyla ödeme yapabillmesini sağlamak amacıyla SSL teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde tüm bilgiler şifrelenerek koruma altına alınmaktadır.

Sitemizde yapacağın alışverişlerinde kullanacağın kredi kartına ait bilgiler ödeme sayfası arayüzü üzerinden doğrudan bankaya gönderilmekte ve sadece senin bilgisayarın ve müşterisi olduğun banka arasında görüntülenmektdir. Kredi kartına ait bilgiler sistemimizde saklanmamaktadır.

Sitemizde yapacağın alışveriş esnasında 3D Güvenli Ödeme (3D Secure) yönteminin tercih edilmesi ile de hem biz hem de sen kredi kartı sahteciliğine karşı bir önlem daha almış olur, böylelikle de fullofcreation.com'da yaşayacağın alışveriş deneyimini en üst seviyeye çıkarmış oluruz. Lütfen sitemizde kullanacağın kredi kartını 3D ödeme sistemine kayıt ettirmeyi unutma.
 
Eğer; sitede gezinme, sepete ürün ekleme, satın alma işlemi ve ödeme işlemleri esnasında herhangi bir sorun yaşadıysan [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişim kurabilirsin. En kısa zamanda seninle iletişime geçip sorununun çözümüne yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin.

Bunlar dışında kategorilere, markalara, ürünlere vb. konulara ilişkin öneri, talep ve eşeltirilerine ilişkin olarak da yine aynı e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin. Bu konularda da seni dikkate alacağımız ve de konuyla ilgili geri bildirimde bulunacağımız konusunda endişen olmasın.

Katkıların için şimdiden teşekkür ederiz. Keyifli bir alışveriş deneyimi diliyoruz.