Aragonit Kolye (ORE.K.D22)

0,00
Fiyat : ₺136,90(KDV Dahil)
₺13,21 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Aragonit Kolye

Sakinlik, dinginlik, özgüven, yaratma ve çoğaltma güçlerinin sembolleri olan kadim kristal aragonit, yıldız taşı ve oniksin şık birleşimi, çarpıcı bir aksesuar...

6 mm yıldız taşı ve oniks doğaltaş boncuklar ve taş işlemeli aragonit kristalinden oluşan kolyenin toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 41 cm olup, kristal uzunluğu yaklaşık 3 cm' dir.

  

Doğaltaş Özellikleri

Aragonit: Tüm kahverengi kristaller gibi aragonit kristali de dünyanın yapıcı ve yaratıcı enerjisini barındırır. Oluşumu milyar yıllarla ölçülen bu taş, doğayı ve dünyayı sembolize ettiği kadar evi, sakinliği ve dinginliği de sembolize eder. Her anlamda şifa veren bir taş olarak bilinen aragonit, sabrı desteklemeye ve stresten kaynaklanan gerginliği ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Üretme ve yaratma gücü, artırılmak istenen iyi şeylere odaklanabileceği gibi spiritüel yeteneklerin geliştirilmesi için de kullanılabilir.

Kahverengi Yıldız Taşı: Kahverengi doğaltaşlara has sakinleştirici, dinginleştirici ve dengeleyici özellikler, kahverengi yıldız taşı için de geçerlidir. Özgüven ve özsaygının, manevi duyguların ve spiritüel yeteneklerin geliştirilmesini destekler.

Oniks: Diğer siyah kristallerde olduğu gibi oniks de suyu temsil ettiğinden, suyun temsil ettiği güç, korunma duygusu ve güvenlik ihtiyacı oniks tarafından da temsil edilmekte ve desteklenmektedir. Sağladığı güç ve özgüvenle, ait olduğu kişinin asıl isteklerine odaklanarak kaygı gibi istenmeyen duygu, düşünce ve kalıpları hayatından çıkarmasına yardım eder ve objektif düşünceyi destekleyerek akıllıca seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Negatif enerji ve nazara karşı korunma sağlar.

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 
Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.