Flow - Meditasyon Mala
Flow - Meditasyon Mala
Flow - Meditasyon Mala

Flow Meditasyon Mala Kolye (ORE.M.M20D)

0,00
Fiyat : ₺202,50(KDV Dahil)
₺19,53 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Flow Meditasyon Mala Kolye

Duygu ve düşünceleri dengelemek, yaşamın enerjisine kolayca uyabilmek ve akışta kalabilmek için güçlü amazonit ve mistik rudraksha tohumları biraraya geldi…

108 adet amazonit doğaltaş boncuklar ile rudraksha tohumlarından oluşan ve uç kısmında bir adet püskül bulunan malanın uzunluğu baştan uca yaklaşık 49 cm' dir.

 

Doğaltaş Özellikleri

Rudraksha: İnanışa göre, Tanrı Shiva’ nın tüm varlıkların yararı için yaptığı 1000 yıllık meditasyonun ardından gözlerinden süzülen gözyaşı damlalarının toprağa düştüğü yerde mistik bir ağaç yetişir. Bu ağaç ve tohumları, Tanrı Shiva’ nın bir diğer adı olan “Rudra” ile gözlerini tanımlamak için “Aksha” kelimelerinin biraraya gelmesiyle Rudraksha adını almışlardır. Çoğunlukla Endonezya, Nepal ve Hindistan’ da yetişmektedir. Dünya enerjisine ve güçlü spiritüel bağlara sahip olan bu tohumlar, meditasyon, içsel aydınlanma, spiritüel gelişim, zihinsel ve bedensel huzurun yanı sıra bedensel şifa için de çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Antik kayıtlarda dahi bu tohuma çokça kez değinilmiş olup, en belirgin özelliği negatif enerjinin her türlüsüne (fiziksel ve psikolojik etkiler, nazar, vb.) karşı koruyucu bir kalkan olarak kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra derin meditasyon çalışmalarında sakinleşme, dingin bir zihin ve içhuzura ulaşmak için kullanılır. Doğal titreşimi sayesinde onu taşıyan kişinin fiziksel ve metafiziksel bedenlerinin enerji akışını düzenler, çakraların dengelenmesinde etki gösterir.

Amazonit: Çakraları dengelerken fiziksel bedenle metafiziksel beden arasındaki denge ve uyumun sağlanmasında yardımcıdır. Ait olduğu kişinin şiddetli duygusal geçişler yaşamasını önler, duygusal travmaların aşılmasına yardım eder. Pozitif düşünmeyi kolaylaştırır. Kalp ve boğaz çakrasıyla birlikte çalıştığından ait olduğu kişinin gerçek arzularına odaklanabilmesini, bu sayede rüya ve arzuların düşünce-söz-aksiyon patikasında rahatlıkla ilerleyerek gerçek yaşamda vücut bulmasına yardım eder. Mavinin getirdiği güven duygusuyla yeşilin getirdiği gelişimi barındırır. Su elementinin enerjisi taşır. Bu enerji yaşam döngüsüdür.

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.

Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.

Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz.

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:

Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,

Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz.

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.

DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.

Benzer Ürünler