Gücümü Kabul Ediyorum - Meditasyon Mala
Gücümü Kabul Ediyorum - Meditasyon Mala
Gücümü Kabul Ediyorum - Meditasyon Mala
Gücümü Kabul Ediyorum - Meditasyon Mala
Gücümü Kabul Ediyorum - Meditasyon Mala

Gücümü Kabul Ediyorum Meditasyon Mala (ORE.M.M07D)

0,00
Fiyat : ₺124,90(KDV Dahil)
₺12,05 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Gücümü Kabul Ediyorum – Meditasyon Mala

"Yaratılacak tüm değişim, varolanın kabulüyle başlar."

108 adet 6 mm kaplan gözü doğaltaş ve cam boncuklardan oluşmaktadır.
Her bir boncuğun arası el yapımı düğümlüdür.
Bakır renkli ara parçalar içerir ve uç kısmında 1 adet 8 mm kaplan gözü doğaltaş boncuk ile 2 adet 6mm cam boncuk bulunmaktadır. Bir adet bakır renkte işlemeli Fatma Ana Eli sembolü ile sonlanan malanın toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 47 cm'dir.

 

Doğaltaş Özellikleri
Kaplan Gözü: Daha çok netliği sembolize eden kaplan gözü, kişinin iç dünyasına ilişkin daha net bir algıya kavuşmasını ve anlamlandırabilmesini sağlar. Duygu ve düşüncelerin düzenlenmesi için kişiye yardım eder. Ait olduğu kişinin hayatının her alanındaki değişimi destekler ve bu yöndeki niyeti kuvvetle tezahür ettirebilir. Yaratıcılığı destekler. Kök çakrayla birlikte çalışarak vücudun fiziksel gücünü yeniden kazanmasına, dolayısıyla kişinin ruhsal olarak güvenlik duygusuna erişmesine yardım eder. Sakral çakrayla birlikte çalışarak hayattan zevk almayı ve iyi ruh hali ile hayatın akışına kendini bırakma imkanı verir. Solar plexus çakrasıyla birlikte çalıştığında, bu çakranın dengede olduğu durumlardaki fiziksel denge durumunun faydalarını, kişinin dış dünyayı kendi duygu ve düşünceleriyle yorumlayabilmesini sağlayan ruhsal faydalarıyla birleştirir. Güneşin manevi gücünü kullanarak ruhsal gelişimle beraber psişik yeteneklerin gelişimine yardım eder. Altın renk ışıltılar çoşkuyu, kahverengi alanlar ise dünya ile bağlantıda olmayı beraberinde getiriyor. 

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 
Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
 
Benzer Ürünler
Etiketler
Meditasyon, Mala,