High Spirit - Meditasyon Mala
High Spirit - Meditasyon Mala
High Spirit - Meditasyon Mala
High Spirit - Meditasyon Mala
High Spirit - Meditasyon Mala

High Spirit Meditasyon Mala Kolye (ORE.M.M23D)

0,00
Fiyat : ₺325,00(KDV Dahil)
₺31,35 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

High Spirit – Meditasyon Mala Kolye

İçsel rehberliğinize kulak verebilmenize, derin meditasyon çalışmaları ile yüksek benliğinizle bağlantı kurabilmenize yardımcı olabilmek için yüksek titreşimleri ve koruyucu özellikleri ile ametist ve necef doğal taşları, spiritüel sembollerin başlıcalarından olan Fatma Ana' nın Eli sembolü biraraya geldi.

Uç kısmında özel tasarımlı Fatma Ana' nın Eli sembollü kolye ucu bulunan malanın uzunluğu baştan uca yaklaşık 49 cm' dir. 


Doğaltaş Özellikleri

Ametist: Spiritüellik ve meditasyon için çok kullanışlı bir taş olan ametist, zihnin durulmasına ve gelişmiş bir meditasyon haline geçişte, yüksek frekanstaki enerjisi sayesinde auradaki negatif enerji ve uzantılarını arındırır ve ait olduğu kişinin spiritüel rehberlik alırken zihninin berrak ve odaklanmış olmasını sağlayan koruyucu bir kalkan oluşturur. Yüksek iyileştirici özelliği insanlar, hayvanlar ve bitkiler üzerinde etkilidir. 

Necef: Zorlu doğa şartlarında oluştuğuna inanılan ve bu sebeple kutsal ve mucizevi sayılan necef, kristalize ve parlak yapısıyla kuvars grubunun bir üyesidir. Kristal kuvarslarda olduğu gibi, ait olduğu kişiye güç ve bilgelik verdiğine inanılır. Ait olduğu kişinin duygusal anlamda daha dengeli ve daha pozitif bir yapıya bürünmesine yardım ettiği gibi, çevreden gelen negatif etkilere karşı da koruyucu etkisi olduğuna inanılmaktadır. Kristal kuvarsta olduğu gibi ait olduğu kişinin zihnen meditatif bir konuma geçmesini kolaylaştırır.

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.

Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.

Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz.

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:

Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,

Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz.

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.

DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.