Huzur Beni Bağımsız Kılar (ORE.K.D16)

0,00
Fiyat : ₺114,90(KDV Dahil)
₺11,08 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Huzur Beni Bağımsız Kılar

Bizi benliğimizle ve olduğumuz anla kusursuzca birleştiren ve tüm kıyaslamalardan özgür bırakan huzur...

4 mm havlit ve 8 mm mavi akik doğaltaş boncuklar ile cam boncuklardan oluşan ve uç kısmında gümüş renkli aksesuar bulunan kolyenin uzunluğu baştan uca doğru yaklaşık 40 cm' dir. 

 

Doğaltaş Özellikleri
Havlit: Her türlü stres duygusunun aşılmasında faydalı olduğuna inanılan havlit, ait olduğu kişinin sabır duygusuna daha kolay geçiş yapmasına ve kişisel yargılamalara son vererek özsevgisini kazanmasına ve kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur.  Huzur vererek mental olarak sakinleştirir.

 

Akik: Soğukkanlılık, iç istikrar gibi özelliklerin yanısıra ait olduğu kişide özgüven ve güvenlik duygularının güçlenmesine yardımcı olur. Her türlü duygusal travmalar için iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Negatif enerjinin her türü için güçlü bir dönüştürücü ve koruyucu özelliği olan akik, auranın stabil hale gelmesine yardımcı olur. Ait olduğu kişinin bilincini yükseltir ve kollektif bilince bağlanmaya yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelerden ve nazardan koruduğuna inanılır. 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 

 

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.

DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
Etiketler
Kolye, Mala, Mavi, Huzur,