Kök Salmış - Meditasyon Mala
Kök Salmış - Meditasyon Mala
Kök Salmış - Meditasyon Mala
Kök Salmış - Meditasyon Mala

Kök Salmış Meditasyon Mala (ORE.M.M10D)

0,00
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)
₺14,85 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

“Kök Salmış” – Meditasyon Mala

108+1 adet 8 mm mat oniks, mercan ve jasper doğaltaş boncuktan oluşmaktadır.
Her bir boncuğun arası el yapımı düğümlüdür.
Gümüş renkte ara parçalar içeren ve uç kısmında bir adet püskül bulunan malanın toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 60 cm'dir.


Doğaltaş Özellikleri
Oniks: Diğer siyah kristallerde olduğu gibi oniks de suyu temsil ettiğinden, suyun temsil ettiği güç, korunma duygusu ve güvenlik ihtiyacı oniks tarafından da temsil edilmekte ve desteklenmektedir. Sağladığı güç ve özgüvenle, ait olduğu kişinin asıl isteklerine odaklanarak kaygı gibi istenmeyen duygu, düşünce ve kalıpları hayatından çıkarmasına yardım eder ve objektif düşünceyi destekleyerek akıllıca seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Negatif enerji ve nazara karşı korunma sağlar.

Jasper: Jasper, dünya enerjisiyle son derece bağlantıda olan bir taş olup, çakraların dengelenmesinde kullanılır. Aynı zamanda huzurlu uyumak için de kullanılan taş, rüyaları hatırlamakta da kullanılabilmektedir. Kendine has sakinleştirici titreşimleriyle duyarlı kişilerin hissedebileceği adeta özel bir aura, hoş bir his yaratır. Bu sayede ait olduğu kişinin daha yüksek titreşimli olumlu duyguları çekim gücü artar. Ait olduğu kişinin kendisiyle ilgili daha objektif değer yargılarına varmasına ve bu sayede kendisini gerçekleştirmesine yardım eder.


Mercan: Yeni oluşumları destekler, bütünlüğün yeniden oluşturulması konusunda yardımcıdır. Kök çakra ve sakral çakra ile birlikte çalışan mercan, ait olduğu kişinin dış dünyadan kaynaklı duygularıyla içgüdüleri arasında bir denge bulmasına ve evrensel yaşam gücüne odaklanmasına yardım eder.


Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.
Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.


Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Meditasyon, Mala,