Sedef Uçlu Jasper Kolye
Sedef Uçlu Jasper Kolye
Sedef Uçlu Jasper Kolye
Sedef Uçlu Jasper Kolye
Sedef Uçlu Jasper Kolye

Sedef Uçlu Jasper Kolye (ORE.K.D13)

0,00
Fiyat : ₺77,00(KDV Dahil)
₺13,80 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Sedefin sadeliği, kendine has enerjisiyle bütünleşen jasper ve çarpıcı altın sarısıyla buluştu...

6 mm jasper doğaltaş, 1. kalite kaplamasıyla altın renkli metal zincirden oluşan kolye, uç kısmındaki süet ve sedef uçla tamamlanmış olup, kolye uzunluğu uç dahil yaklaşık 45 cm' dir.

Doğaltaş Özellikleri

Sedef: İnci ile benzer özellikler taşıyan sedef taşının, ait olduğu kişinin duygu durumunun olumlu yönde değişmesi ve gelişmesine yardımcı olduğu, bir takım fiziksel iyileştirici etkilerinin yanısıra kişinin güç ve cesaret kazanmasına da katkı sağladığı bilinmektedir. 

Jasper: Jasper, dünya enerjisiyle son derece bağlantıda olan bir taş olup, çakraların dengelenmesinde kullanıldığı gibi, kuvvetli koruyucu özelliği ile derin meditasyon çalışmalarının da güvenle yapılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda huzurlu uyumak için de kullanılan taş, rüyaları hatırlamakta da kullanılabilmektedir. Kendine has sakinleştirici titreşimleriyle duyarlı kişilerin hissedebileceği adeta özel bir aura, hoş bir his yaratır. Bu sayede ait olduğu kişinin daha yüksek titreşimli olumlu duyguları çekim gücü artar. Ait olduğu kişinin kendisiyle ilgili daha objektif değer yargılarına varmasına ve bu sayede kendisini gerçekleştirmesine yardım eder. Spiritüel anlamda koruyucu nitelikte olan jasper, meditasyon çalışmalarında rahatlama, topraklanma ve merkezlenme için kullanılır. 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz.

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
 

Etiketler
Kolye, Jasper, Sedef,