Shield - Meditasyon Mala
Shield - Meditasyon Mala
Shield - Meditasyon Mala
Shield - Meditasyon Mala
Shield - Meditasyon Mala

Shield Meditasyon Mala Kolye (ORE.M.M22D)

0,00
Fiyat : ₺190,50(KDV Dahil)
₺18,38 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Shield – Meditasyon Mala Kolye

Güven ve güvenlik duygusunun yaşama yansıması...

Negatif enerjiye ve nazara karşı koruyuculuğuyla bilinen, güç ve güvenlik sembolü oniks ve akik taşlarından oluşan malanın uzunluğu baştan uca yaklaşık 43 cm' dir. 

Doğaltaş Özellikleri

Oniks: Diğer siyah kristallerde olduğu gibi oniks de suyu temsil ettiğinden, suyun temsil ettiği güç, korunma duygusu ve güvenlik ihtiyacı oniks tarafından da temsil edilmekte ve desteklenmektedir. Sağladığı güç ve özgüvenle, ait olduğu kişinin asıl isteklerine odaklanarak kaygı gibi istenmeyen duygu, düşünce ve kalıpları hayatından çıkarmasına yardım eder ve objektif düşünceyi destekleyerek akıllıca seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Negatif enerji ve nazara karşı korunma sağlar.

Akik: Soğukkanlılık, iç istikrar gibi özelliklerin yanısıra ait olduğu kişide özgüven ve güvenlik duygularının güçlenmesine yardımcı olur. Her türlü duygusal travmalar için iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Negatif enerjinin her türü için güçlü bir dönüştürücü ve koruyucu özelliği olan akik, auranın stabil hale gelmesine yardımcı olur. Ait olduğu kişinin bilincini yükseltir ve kolektif bilince bağlanmaya yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelerden ve nazardan koruduğuna inanılır. 

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.

Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.

Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz.

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:

Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,

Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz.

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.

DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.

Benzer Ürünler