Toprak - Meditasyon Mala
Toprak - Meditasyon Mala
Toprak - Meditasyon Mala
Toprak - Meditasyon Mala

Toprak Meditasyon Mala (ORE.M.M15D)

0,00
Fiyat : ₺153,25(KDV Dahil)
₺14,78 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Toprak – Meditasyon Mala

Köklerimizle derin bir bağlantıda olduğumuz, gücümüzü aldığımız toprak, doğa ana...

 

108+2 adet 6 mm alacalı renkte akik doğaltaş boncuktan oluşmaktadır.

Her bir boncuğun arası el yapımı düğümlüdür.
Uç kısmında geometrik şekilde bir adet tahta boncuk ve bakır renkli metal ağaç sembolü olan malanın toplam uzunluğu baştan uca yaklaşık 45 cm'dir.

Doğaltaş Özellikleri

Akik: Soğukkanlılık, iç istikrar gibi özelliklerin yanısıra ait olduğu kişide özgüven ve güvenlik duygularının güçlenmesine yardımcı olur. Her türlü duygusal travmalar için iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Negatif enerjinin her türü için güçlü bir dönüştürücü ve koruyucu özelliği olan akik, auranın stabil hale gelmesine yardımcı olur. Ait olduğu kişinin bilincini yükseltir ve kollektif bilince bağlanmaya yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelerden ve nazardan koruduğuna inanılır. 

 

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor.
Mala, size gönderilmeden önce enerjisel olarak arındırılacak ve de istemeniz halinde sizin veya aldığınız kişinin adına uyumlanacaktır. Bu sebeple, sipariş notunuza ilgili kişinin isminizi eklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca, meditasyonlarınızda ve istediğiniz zamanlarda kullanabilmeniz için malanın niteliğiyle uyumlu bir olumlama metni de mala ile beraber gönderilecektir.


Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.

Benzer Ürünler