Turkuaz Taşlı Tek Küpe
Turkuaz Taşlı Tek Küpe
Turkuaz Taşlı Tek Küpe
Turkuaz Taşlı Tek Küpe
Turkuaz Taşlı Tek Küpe
Turkuaz Taşlı Tek Küpe

Turkuaz Taşlı Tek Küpe (ORE.KP.D03)

0,00
Fiyat : ₺64,90(KDV Dahil)
₺22,23 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Turkuaz Taşlı Tek Küpe

Çarpıcı ve minimal bir tasarım...

1. Kalite kaplamasıyla altın renkli küpe aparatı ve aksesuarlarla, süetin ve turkuaz doğaltaş boncuğun biraraya geldiği küpenin uzunluğu yaklaşık 10 cm' dir.

 

Doğaltaş Özellikleri:

Turkuaz: Ait olduğu kişiye fiziksel ve ruhsal refah getiren turkuaz, en verimli şifa taşlarındandır. Negatif enerjiyi etkisiz hale getirir, çevreden gelen elektromanyetik kirliliği temizler. Zihni yatıştıran yapısıyla sezgisel gücün artmasına yardımcı olur ve bu sayede her türlü iletişim için gösterdiği faydayı, fiziksel ve ruhsal bedenin iletişiminin güçlenmesinde de gösterir. Bu sayede kişi kendisini iyi ve kötü tüm özellikleriyle görür, geliştirdiği farkındalık, dış dünyayı algılamasında da etkin hale gelir ve boğaz çakrasıyla birlikte çalışan bu taş, kişinin kendini ifade gücünü geliştirirken bir olma bilinciyle kendi yerini bulmasını kolaylaştırır. spiritüelliği geliştirmek için kullanılabileceği gibi koruyucu özelliği ile meditasyonlarda kullanılabilir.

Bilinmesi Gerekenler:

Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz.

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.

 


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.

Etiketler
Küpe, Turkuaz, Boncuk, Deri,