Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)
Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)
Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)
Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)
Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)

Üçgen Hematit Kolye Mint Boncuklu (ORE.K.D31)

0,00
Fiyat : ₺87,25(KDV Dahil)
₺15,63 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Üçgen Hematit Kolye (Mint Boncuklu)

Yeni bir yol için ihtiyaç duyulan rehber taş olan hematit, mint renkli kristal boncuklarla şıklığınızı tamamlayacak kolyemizde biraraya geldi.

Üçgen şekilli hematit doğaltaş boncuklar ve mint renkli cam boncuklardan oluşan kolyenin çevre uzunluğu 49 cm olup, 2 cm uzatma zinciri bulunmaktadır.


Doğaltaş Özellikleri

Hematit: Hematit, arayıcı taş olma özelliğiyle, hayata dair yeni bir yol bulunmasına, yeni bir yaklaşım geliştirilmesine yardımcı olur. Ayrıca dönüştürücü özelliğiyle zihinsel stresi yatıştırarak ihtiyaç duyulan sakinliğin bulunmasına yardım eden hematit, bu yönüyle geleneksel meditasyon taşı olarak da kullanılır.

Bilinmesi Gerekenler:

Heavenly Ore, ürünlerini yolculuğun en başında enerjisel olarak arındırıyor, sevgi ile bir araya getiriyor ve pozitif titreşimlerini sizlerle buluşturuyor. 
Ürünlerimizin ilk günkü ışıltılarını daha uzun süre muhafaza edebilmek için, onları parfüm, deterjan, sabun, alkol, krem ve benzeri kimyasal ve aşındırıcılardan koruyunuz. 

Tüm doğaltaşlar, özellikleri gereği üzerlerinde topladıkları enerjinin arındırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sayede yararlarını sizlerle paylaşmaya devam edebilirler. Bu sebeple doğaltaşlı ürünlerinizi kullanım sıklığınıza bağlı olarak 7 ila 15 günde bir arındırmalısınız. Arındırma işlemini, taşların olumsuz tüm enerjilerden arınmasına niyet ederek:
Ürünü doğal pamuk bir beze sararak kuru toprak üstünde 8-10 saat süreyle bekleterek,
Dumanı doğaltaşın her yerine gelecek şekilde adaçayı tütsüleyerek yapabilirsiniz. 

Ürünlerdeki metal ara parça, figür ve aksesuarlarda sık kullanıma bağlı olarak renk değişmeleri, kararmalar vs. görülebilir. Doğal taşların nitelikleri gereği zamanla aşınma ve matlaşmalar meydana gelebilir.


DİKKAT: Ürün detaylarında yer alan bilgiler, tıbbi tedavi niteliğinde değildir ve tıbbi öneri içermez. Lütfen herhangi bir sağlık sorununuzda hekiminize başvurunuz.
 
Etiketler
Hematit, Üçgen, Mint, Kolye,